Hens Market Gent's & Guns

STANDARDNÍ SORTIMENT

Naše útulná prodejna se pyšní bohatým sortimentem zahrnujícím obranné prostředky různého typu, konvenční zbraně dlouhé i krátké, střelivo, nože a speciální optiku, dlouhé i krátké vzduchovky.

NOŽE

Každý muž má mít nůž. A každý myslivec nebo rybář, milovník campingu, či houbař mít nůž dokonce musí! U nás si mohou vybÍrat z nožů švýcarského typu, dlouhých a krátkých dýk, ke kterým nabízíme také pouzdra, speciálně pak z nožů značky Magnum nebo Victorinox, proslulých svou kvalitou a všestranným využitím.

OPTIKA

Dobře víme, že bez pořádného optického vybavení by to nešlo, opatřili jsme tedy naši prodejnu zbraní také tímto příslušenstvím, převážně od firmy Vortex, která na své dalekohledy a puškohledy garantuje doživotní záruku.

KRÁTKÉ A DLOUHÉ ZBRANĚ

Ikonou našeho sortimentu jsou krátké i dlouhé zbraně různých cenových kategorií, nejedna vás na první pohled uchvátí zdobením, či nápaditým designem, všechny pak zajisté svou kvalitou. Nedílnou součástí této nabídky jsou jak pouzdra, tak náboje a střelivo.

VZDUCHOVKY

Střelba sportovní a rekreační je disciplína mezi lidmi velmi oblíbená, proto u nás najdete nejen krátké a dlouhé vzduchovky, ale také pohyblivé i statické terče nebo diabolky.

OBRANNE PROSTŘEDKY

V dnešním světě je potřeba mít se na pozoru. Sháníte-li pro sebe nebo své nejbližší taser, teleskopický obušek, slzný plyn, pepřový sprej, nebo snad plynovou pistoli, jsou dveře do naší prodejny ty správné.

DOPLŇKY

Aby se u nás mohli muži na hony a myslivecké události vybavit kompletně, přidali jsme do výběru zboží také doplňky všeho druhu. Seženete u nás klobouky a čepice, pásky, ponožky, holínky a dokonce i termoprádlo. Vše na jednom místě.