Hens Market Gent's & Guns

HISTORIE PRODEJNY SE STŘELIVEM A ZBRANĚMI NA KUŘÍM RYNKU V OSTRAVĚ

Jestliže Vás zajímá historie našeho obchodu se zbraněmi a střelivem na Kuřím rynku v centru Ostravy, více se dočtete zde.

“tradice v novém kabátě”

V dobách dávno zapomenutých, dobách klidných i neklidných, dobách míru, válek, vzestupu a pádu režimu se na malém prostranství v centru města Ostravy utvářelo a upravovalo ve stínu Masarykova náměstí, náměstíčko menší, neméně však okouzlující.

Postupem času dostalo mnoha jmen, nám je však nejbližší to jediné, které se nikdy neustálilo avšak povahu svého nositele vystihuje ze všech nejpřesněji.

Kuří rynek je dějiště jednoho z největších drůbežích trhů u nás, místo neustále se měnící příčinou příchodů a odchodů obchodníků a. řemeslníků. Především je však dlouholetým zázemím a nyní jmenodárcem našeho obchodu se zbraněmi Hens market. Někteří lidé dodnes vzpomínají časy, kdy byste podobný “krámek” našli v Ostravě jen stěži.
Rozhodli jsme se proto nasadit této dlouhé historii pomyslnou korunku a rozšířit sortiment o vlastní brandové oblečení, vybavení a doplňky pro myslivce, či luxusní zbraně a historické zbraně. Kromě zcela nových a neomšelých designu si u nás tedy přijdou na své také pamětníci a milovníci tradiční myslivosti.